top of page

מאמנת אישית ועסקית, מנחת קבוצות ומורה ליוגה.
תלמידה, מתרגלת ומלמדת בודהיזם טיבטי בזרם הגלוקפה (המסורת של הדלאי לאמה).
משלבת מיינדפולנס והשקפת עולם בודהיסטית, בעבודה האימונית. 

קרן1.png

אפרת קליש

מדיטציה

קבוצת

מרגישים שאתם עסוקים במליון דברים, אבל לא מצליחים להתמקד בשום דבר?

מרגישים עסוקים, ומתקשים להתארגן בעולם של מולטיטאסקינג?

מבינים את החשיבות של מדיטציה, אבל לא מצליחים ליישם?

מטרות הקבוצה הינן תרגול מדיטציה באופן עקבי, והענקת כלים לתרגול יומי המאפשר פיתוח וחיזוק החוסן והיכולות המנטליים, ביסוס יציבות רגשית ונפשית שנשארת לאורך זמן ושיפור התחושה הכללית. 

הנחיה:​ הקבוצה תועבר ע"י אפרת קליש, מנחת קבוצות, מורה ליוגה, מדיטציה ובודהיזם טיבטי.

זמנים: כל יום חמישי בין השעות 9 ל- 10 בבוקר. 

מיקום: התרגולים יתקיימו בהקליניקה - רחוב בר גיורא 12, רעננה, בקבוצה קטנה של עד 20 משתתפים.  

עלות: מפגש חד פעמי 100 ש"ח. מנוי לחמישה מפגשים  370 ש"ח, מנוי לעשרה מפגשים 700 ש"ח.  

המלצות:

אפרת עתירת ניסיון וידע במדיטציה, היא אדם בעל איכויות נדירות וכשממליצים על מישהו- זה בעצם מה שחשוב לדעתי.
יש באפרת שילוב יוצא דופן של אסרטיביות עם עדינות, רכות ונעימות, היגיון וחכמה עם הכמות הנכונה של רגש, שגורמים לך להקשיב לה. יש לה את הכח והיכולת להרים ולרומם אנשים ותהליכים והיא מאלו שאתה רוצה שילכו איתך את כל הדרך. ממליצה בחום ללמוד איתה מדיטציה.
תרגול מעולה שנותן כלים מעולים. השילוב של התנסות מעשית תורם מאוד. שיעורים משמעותיים ומעוררי מחשבה. התכנים הועברו באופן קולח ועשיר. התכנים הרוחניים והגבוהים שולבו עם דוגמאות מחיי היום יום.
 
אפרת מקרינה מעוף ומקצועיות רבה, היא בעלת ידע וניסיון נרחב בתחומה ויש לה את הכישרון לקדם באופן יצירתי כל משתתף בדרך המתאימה לו.  ממליצה בחום להשתתף בתכנים שהיא מעבירה! 
מורה נפלאה ושיעורים שמוגשים נפלא!
אפרת מקצועית ונעימה וחכמה. תודה!!
מדויקת. יודעת את החומר היטב. תענוג.

 
תרגול מעשיר ומרגש, עשית לנו תהליך מדהים של פיתוח תודעה להקשבה בדרך יצירתית, מעניינת ומעוררת השראה. הלימוד היה מגוון ומרתק, והועבר באופן מקצועי. 

הקליניקה – מרכז הכשרות רב תחומי, שמח להזמין אתכם להצטרף לקבוצת מדיטציה שמתכנסת בכל יום חמישי בין השעות 9:00 ל- 10:00 בבוקר. הקבוצה מתאימה לקהל הרחב, אין צורך בניסיון קודם, וההשתתפות מתאימה הן למתרגלים חדשים והן למנוסים. התרגולים משלבים תכנים מתחום חקר המוח ומעולם הבודהיזם הטיבטי.
הלימוד בקבוצה נועד ללמד לטפח ולפתח תשומת לב ממוקדת בצד הקשבה, במדיטציה ("בישיבה על הכרית") ובחיי היום יום. 
במהלך התרגולים נכיר ונתרגל יחד טכניקות שונות של מדיטציה המסייעות להשיג רוגע, הרגשה טובה יותר, שיפור היכולות המנטאליות, הרחבת החמלה והחוסן המנטאלי ושיפור ההתמודדות עם מצבי חיים וקשיים שעולים. 


מעבר לתרגול עצמו, ינתנו דגשים הנוגעים לטכניקות במדיטציה, בעיות נפוצות במדיטציה ופתרונן, עצות פרקטיות לפיתוח תרגול יציב לאורך זמן והשלבים השונים שבדרך לפיתוח יכולת מדיטטיבית טובה.

Untitled design (2)_edited.png

מרכז הקליניקה הוקם במטרה לתת מענה טיפולי ואבחוני רגיש ומקצועי. אנו מאמינים שטיפול רגשי הינו בראש ובראשונה מפגש אנושי שמטרתו להוביל להכרה מעמיקה של המטופל את עצמו, להתמודדות יעילה ויצירתית עם קשיים ולהתפתחות אישית ובינאישית.

אנו מאמינים שעל מטפלים להיות בתהליך מתמיד של התפתחות מקצועית ואישית על מנת שיוכלו לפגוש את האדם שמולם כשלם. משום כך, על מנת לאפשר למטפלים במרכז להתפתח מבחינה מקצועית ואישית, אנו מעבירים הכשרות מקצועיות במגוון תחומי טיפול.

בתקופה האחרונה, החלטתנו לפתוח את ההכשרות המקצועיות לכל מי שמבקש להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלו, ולהפוך להיות מטפל, ואדם שלם ומקצועי יותר. 

מכיוון שהקליניקה הינה בראש ובראשונה מרכז טיפולי, ההכשרות נעשות באוריאנטציה טיפולית, ומתוך הכרה עמוקה עם עולם הטיפול והנפש. אנו שמים דגש על קורסים מקיפים ומלאים, מרצים מורשים ע"י גופים רשמיים, כיתות קטנות, מרחבי הדרכה נפרדים וליווי הקורס בחומר לימוד נגיש ומקצועי. 

להכשרות מקצועיות נוספות

בקרו אותנו באתר ובדף הפייסבוק שלנו. 

bottom of page