top of page
Untitled design (2)_edited.png

הקורס יועבר בהקליניקה - מרכז רב תחומי לטיפול, אבחון והכשרות מקצועיות.

הקורס מבוסס על הבודהיזם הטיבטי ומדע חקר המוח.

מאמנת אישית ועסקית, מנחת קבוצות ומורה ליוגה.
תלמידה, מתרגלת ומלמדת בודהיזם טיבטי בזרם הגלוקפה (המסורת של הדלאי לאמה).
משלבת מיינדפולנס והשקפת עולם בודהיסטית, בעבודה האימונית. 

קרן1.png

אפרת קליש

מדיטציה

קורס

עירונית

 מרגישים שאתם עסוקים במליון דברים, אבל לא מצליחים להתמקד בשום דבר?

מרגישים עסוקים, ומתקשים להתארגן בעולם של מולטיטאסקינג?

מבינים את החשיבות של מדיטציה, אבל לא מצליחים ליישם?

מטרת הקורס להעניק כלים לתרגול מדיטציה יומי המאפשר פיתוח וחיזוק החוסן והיכולות המנטליים, ביסוס יציבות רגשית ונפשית שנשארת לאורך זמן ושיפור התחושה הכללית. 

הנחיה:​ הקורס יועבר ע"י אפרת קליש, מנחת קבוצות, מורה ליוגה, מדיטציה ובודהיזם טיבטי.

היקף: חמישה ימי שלישי רצופים בין השעות 19:00 ל- 20:30. בין התאריכים 26.3.19 ל-30.4.19 (למעט 23.4).

מיקום: הקורס יתקיים בהקליניקה - רחוב בר גיורא 12, רעננה, בקבוצה קטנה של עד 20 משתתפים.  

עלות הקורס: 650 ש"ח כולל מע"מ. 

המלצות:

אפרת עתירת ניסיון וידע במדיטציה, היא אדם בעל איכויות נדירות וכשממליצים על מישהו- זה בעצם מה שחשוב לדעתי.
יש באפרת שילוב יוצא דופן של אסרטיביות עם עדינות, רכות ונעימות, היגיון וחכמה עם הכמות הנכונה של רגש, שגורמים לך להקשיב לה. יש לה את הכח והיכולת להרים ולרומם אנשים ותהליכים והיא מאלו שאתה רוצה שילכו איתך את כל הדרך. ממליצה בחום ללמוד איתה מדיטציה.
קורס מעולה שנותן כלים מעולים. השילוב של התנסות מעשית תורם מאוד". קורס משמעותי ומעורר מחשבה. התכנים הועברו באופן קולח ועשיר. התכנים הרוחניים והגבוהים שולבו עם דוגמאות מחיי היום יום.
 
אפרת מקרינה מעוף ומקצועיות רבה, היא בעלת ידע וניסיון נרחב בתחומה ויש לה את הכישרון לקדם באופן יצירתי כל משתתף בדרך המתאימה לו.  ממליצה בחום להשתתף בתכנים שהיא מעבירה! 
מורה נפלאה וסדנה שמוגשת נפלא!
אפרת מקצועית ונעימה וחכמה. תודה!!
מדויקת. יודעת את החומר היטב. תענוג.

 
סדנה מעשירה ומרגשת, עשית לנו תהליך מדהים של פיתוח תודעה להקשבה בדרך יצירתית, מעניינת ומעוררת השראה. הלימוד היה מגוון ומרתק, והועבר באופן מקצועי. 

הקליניקה – מרכז הכשרות רב תחומי, שמח להזמין אתכם לקורס מדיטציה בן 9 מפגשים הפתוח לקהל הרחב ומשלב תכנים מתחום חקר המוח ומעולם הבודהיזם הטיבטי.
בקורס נלמד לטפח ולפתח תשומת לב ממוקדת בצד הקשבה, במדיטציה ("בישיבה על הכרית") ובחיי היום יום. 
נכיר ונתרגל יחד טכניקות שונות של מדיטציה המסייעות להשיג רוגע, הרגשה טובה יותר, שיפור היכולות המנטאליות, הרחבת החמלה והחוסן המנטאלי ושיפור ההתמודדות עם מצבי חיים וקשיים שעולים. 


השיעורים יכללו פירוט טכניקות במדיטציה, בעיות נפוצות במדיטציה ופתרונן, עצות פרקטיות לפיתוח תרגול יציב לאורך זמן והשלבים השונים שבדרך לפיתוח יכולת מדיטטיבית טובה.
כל שיעור יורכב מלימוד ותרגול ובחלק מהשיעורים נלמד ונתרגל טכניקות נשימה גם מעולם היוגה. כל מפגש יכלול תרגול מונחה, לימוד, ושיחה פתוחה. כמו כן, 
יינתנו תרגילים לבית. קבוצת תרגול לבוגרי הקורס תיפתח בהמשך.


הקבלה לקורס מותנית במילוי טופס פרטים אישיים ובשיחה אישית עם המנחה. אין צורך בניסיון קודם, והקורס מתאים גם למתרגלים מנוסים.

להכשרות מקצועיות נוספות

בקרו אותנו באתר ובדף הפייסבוק שלנו. 

מרכז הקליניקה הוקם במטרה לתת מענה טיפולי ואבחוני רגיש ומקצועי. אנו מאמינים שטיפול רגשי הינו בראש ובראשונה מפגש אנושי שמטרתו להוביל להכרה מעמיקה של המטופל את עצמו, להתמודדות יעילה ויצירתית עם קשיים ולהתפתחות אישית ובינאישית.

אנו מאמינים שעל מטפלים להיות בתהליך מתמיד של התפתחות מקצועית ואישית על מנת שיוכלו לפגוש את האדם שמולם כשלם. משום כך, על מנת לאפשר למטפלים במרכז להתפתח מבחינה מקצועית ואישית, אנו מעבירים הכשרות מקצועיות במגוון תחומי טיפול.

בתקופה האחרונה, החלטתנו לפתוח את ההכשרות המקצועיות לכל מי שמבקש להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלו, ולהפוך להיות מטפל, ואדם שלם ומקצועי יותר. 

מכיוון שהקליניקה הינה בראש ובראשונה מרכז טיפולי, ההכשרות נעשות באוריאנטציה טיפולית, ומתוך הכרה עמוקה עם עולם הטיפול והנפש. אנו שמים דגש על קורסים מקיפים ומלאים, מרצים מורשים ע"י גופים רשמיים, כיתות קטנות, מרחבי הדרכה נפרדים וליווי הקורס בחומר לימוד נגיש ומקצועי. 

bottom of page